KONST / Litografier / Affisch 6115254
nr 611 5254
Affisch
Picasso, 1959, Litografi, Mourlot, 76 x 50
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
5.500 kr
måndag 23 november 2009
kl 18:18:31
1.200 kr
750 kr
1.000 kr
1.200 kr
3.100 kr
1.400 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.500 kr
3.500 kr
5.100 kr
4.000 kr
4.500 kr
5.100 kr
5.400 kr